Urice ob kaminu imamo običajno ob četrtkih ob 14. uri. Ker se ob kaminu več na moremo zbirati, smo srečanja preselili kar na oddelek. Vsak dan v tednu bomo na drugem oddelku ob čaju poklepetali o kakšni zanimivi temi.




A se tudi vi spomnite, kako so nas mame in babice vsakič znova opomnile, da si moramo umiti roke?
Danes je to še kako pomembno upoštevati!

Ker si v teh dnevih vsi večkrat umijemo in razkužimo roke, si jih namažimo še s hranilno kremo, da koža ne bo preveč izsušena.

Najraje smo na svežem zraku in v toplem pomladnem soncu.



Telovadba na stanovanjskem delu.


Biosinhron na negovalnem oddelku.






Telovadba s fizioterapevtom na negovalnem oddelku v tretjem nadstropju.




